Prodej stínící techniky Climax

+420 602 627 584


Venkovní markýzy vám zajistí příjemné posezení na terase či balkónu

Venkovní markýzy na terasu, balkonVenkovní markýzy patří mezi skvosty každé zahrady. Najdou ale také komerční využití, kdy látku markýzy potiskneme logem klienta či jinou reklamou. Zároveň mohou sloužit i jako stínění velkých prosklených ploch.

Jsme dodavatelem venkovních markýz Climax, které se řadí mezi špičku na trhu. Poskytujeme na ně prodlouženou 4letou záruku. Neváhejte nás kontaktovat, vytvoříme vám cenovou nabídku na markýzu na terasu či balkón na míru!

Originální ozdoba vaší zahrady

Venkovní markýzy vám v parném létě poskytnou příjemné útočiště pro odpočinek a relaxaci. V zahradě mají své nezastupitelné místo a stávají se nevšedním architektonickým doplňkem. Navíc designová kazeta, do níž se navíjí tkanina markýzy, ozdobí fasádu vašeho domu. Markýzu lze ovládat ručně (klikou), nebo motoricky (dálkovým ovládáním). Doporučujeme vybavit markýzu také světelným spínačem a větrným čidlem, které markýzu automaticky stáhne v případě silnějšího větru.

Nabízíme vám 3 typy tkanin pro markýzy na terasu:

Dopřejte si příjemný chládek v domě. Pořiďte si venkovní rolety.

  • Polyscreen se skládá z 85 % PVC a 15 % polyesteru. Díky malým otvorům je tkanina částečně průhledná a umožňuje přirozenou cirkulaci vzduchu.
  • Soltis je 100% polyesterové vlákno s vrchní PVC vrstvou. Vlákna jsou velmi pevná a odolná vůči větru. Při zvolení vhodné barvy soltis zachytí 90 % slunečních paprsků.
  • Acryl je ze 100 % tvořen impregnovaným akrylátovým vláknem. Látka má zvýšenou odolnost vůči ušpinění a je barevně stálá. Acryl lze použít pro vodorovné i šikmé stínění.

Markýzy na terasu či balkon jsou bezúdržbové. Jednou ročně stačí opláchnout převodovku čistou vodou, stejně tak i tkaninu. Nepoužívejte žádné chemikálie. Kovová konstrukce markýzy je odolná vůči korozi.

Máte zájem o venkovní markýzu? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Naše realizace

 Prohlédněte si naše realizované zakázky v oblasti venkovních žaluzií, rolet a markýz.

Venkovní žaluzie

Realizace venkovních žaluzií

Venkovní rolety

Realizace venkovních rolet

Markýzy

Realizace venkovních markýz


© 2017, DANEX service, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑