Prodej stínící techniky Climax

+420 602 627 584


Venkovní rolety poskytnou dokonalé stínění vašeho interiéru

Venkovní rolety a rolety na oknaVenkovní rolety a rolety do oken se řadí mezi nejstarší a nejosvědčenější způsob stínění interiéru. Přivítáte je v rodinných domech, bytech, firmách, administrativních centrech, ale i v zimních zahradách.

Dodáváme a montujeme venkovní rolety od společnosti Climax, která je špičkou v oboru. Na venkovní rolety poskytujeme prodlouženou záruku 4 roky. Kontaktujte nás, zpracujeme vám cenovou nabídku na venkovní rolety do oken zdarma.

Venkovní okenní rolety - to je několik výhod v jednom produktu

Venkovní rolety do oken zastávají hned několik funkcí - v létě zabraňují prostupu tepla do interiéru a tím jeho přehřívání, v zimě ho naopak chrání před mrazem. Díky staženým roletám v zimě ušetříte za vytápění. Zároveň rolety slouží jako větrná clona a prodlužují tak životnost oken. Jistě také přivítáte ochranu před hlukem okolí a pohledy zvenčí. Venkovní rolety vám poskytují maximální soukromí, podobně jako například venkovní žaluzie.

Instalací předokenních rolet zvýšíte zabezpečení domu. Na přání opatřujeme roletu speciálním závěsem, který společně s motorickým ovládáním zabraňuje nadzvednutí rolety. Dodáváme také uzamykatelné rolety, které doporučujeme zejména do nepravidelně obývaných objektů, chat a chalup.

Climax je největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Jeho rolety, žaluzie a další stínění se řadí mezi TOP produkty. Důkazem kvality stínicí techniky je i prodloužená 4letá záruka.

Proč si pořídit venkovní rolety do oken?

  • V létě zabrání přehřívání interiéru. Umožňují větrání díky průduchům v lamelách. Naplno dovřené lamely poskytují úplné stínění.
  • Venkovní rolety chrání okna před nepříznivým počasím a prodlužují tak jejich životnost.
  • Skvěle odolávají povětrnostním podmínkám, mrazu, dešti a sněhu. Pomáhají udržet teplo v interiéru a tím snížit výdaje za vytápění.
  • Zvyšují zabezpečení vašeho domu, což uvítáte zejména v přízemí a v chalupách.

Instalace venkovních rolet

Venkovní rolety do oken montujeme třemi způsoby. V případě, že jste s roletami počítali již při stavbě domu, umisťují se do stavebních překladů. Horní box a  lamely jsou skryté, vypadají velmi elegantně a nesnižují světlou výšku oken. Dalším způsobem je rolování lamel do neviditelné schránky - podomítkového boxu, nebo do viditelného boxu umístěném před okenním rámem.

Máte zájem o venkovní rolety do oken? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Naše realizace

 Prohlédněte si naše realizované zakázky v oblasti venkovních žaluzií, rolet a markýz.

Venkovní žaluzie

Realizace venkovních žaluzií

Venkovní rolety

Realizace venkovních rolet

Markýzy

Realizace venkovních markýz


© 2017, DANEX service, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑